Star Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Star Wars
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Projev cti (Aspire)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptySat Dec 19, 2009 11:49 pm

Korriban
Na Korribanu byl klasický slunečný den a z dálky byly slyšet výkřiky,asi učňů,kteří pravděpodobně nesplnili,co jejich mistři žádali,a tak trpěli,nebo dokonce hůř...
Také se ozývaly zvuky světelných mečů,jak do sebe narážely a srčely...
Někde poblíž místa,kde byl zrovna 13 byl turnaj učňů,na které dohlížel mistr v kápi a bojovali už pouze dva učňové...Jeden z nich měl popálenou ruku,ale bojoval,seč mu síly stačily...Nakonec svého soupeře udolal,ale přišel o ruku...Mistrovi se to nelíbilo,a tak ho pomocí síly začal škrtit a učeň začal prosit o milost...Mistr aktivoval světelný meč rudé barvy a probodl učně...
Ke 13 přišel nějaký muž,pravděpodobně otrok,který měl na tváři jizvy od světelného meče...Některé dokonce hnisaly...Nebyl to zrovna hezký pohled...
Máte se dostavit k chrámu Ragnosse...Budete tam mít nějaký úkol...
Řekl a pak pohlédl do země...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptySun Dec 20, 2009 2:29 am

13

Původně jsem myslel, že mě bude prosit o to, abych bojoval místo něj, ale pak řekl něco jiného a tak jsem neváhal a rozešel jsem tam kam jsem musel. Tvář toho otroka sjem si zapamatoval. Sice jsem měl ledové srdce, ale později jsem mu chtěl pomoct.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptySun Dec 20, 2009 6:50 pm

Korriban
Chrám Ragnosse byl sice daleko,ale z dálky jsi už viděl polovinu sedící sochy Ragnosse,vlastně trosky toho chrámu,protože chrám byl již dříve zničen...
Čím blíž jsi byl,tím víc jsi cítil temnou stranu Síly...Síla tam byla temnější,než na zbytku Korribanu...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptySun Dec 20, 2009 9:16 pm

13

Vůbec jsem sílu neřešil a mlčky jsem kráčel dál.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptySun Dec 20, 2009 9:28 pm

Korriban
Posel šel vedle tebe a občas se na tebe díval arogantním,provokativním pohledem,který jsi už vícekrát zpozoroval...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyMon Dec 21, 2009 8:38 am

13

Když se na mě ještě jednou podíval tak jsem mu dal loktem přez dr*ku.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyMon Dec 21, 2009 4:34 pm

Korriban
Spadl na zem a vyplivl krev...
Za tohle ještě uvidíš...Vychutnám si tvou smrt...
Řekll arogantně a zvedl se ze země...Už jste byli u chrámu Ragnosse...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyMon Dec 21, 2009 8:59 pm

13

"Takovej leštič nohou mě nezastraší. Chudáčku." Řekl jsem tiše a temně a vešel do chrámu.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyMon Dec 21, 2009 9:58 pm

Korriban
Dál už jsi od posla slyšel jen nějaké zavrčení,asi v jeho rodné řeči,protože to nebyl člověk,ale něco podobnýho člověku...
Sice to byly trosky chrámu,ale i tak tam bylo dost místa,až jsi vešel do místnosti,kde bylo hodně soch...Byla tam jedna velká...byla to mohutná socha Marka Ragnosse,která seděla na trůnu...
Postava v kápi stála před sochou Ragnosse,a vedle ní bylo dalších pět postav,od pohledu menších...Byli to zřejmě učedníci,stejně jako ty...
Věděl jsem,že přijdeš 13...
Řekla postava...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 12:10 am

13

Mlčky jsem tam stál a čekal co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 2:11 pm

Korriban
Možná,že nevíš,co od vás šesti potřebuju...Jste učňové již moc dlouho a je vás moc...Proto se vás musím zbavit...To znamená,že pouze jeden z vás se stane mým učedníkem...Teď poletíte na planetu Ithor...Tam jsou nějací jediové,a kdo z vás nepřinese světelný meč jediho,kterého zabil,tak nepostupuje dál a vlastnoručně ho zabiju...
Řekla postava v kápi a ostatní se na tebe podívali...Viděl jsi už na první pohled,že to nejsou nějací slaboši,kteří s těžkostí drží světelný meč...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 3:48 pm

13

Nijak jsem se nezdržel a hned jak domluvil už jsem vyrazil k lodi, tudíž jsem si těch dalších 5ti vůbec nevšímal.
Vlezl jsem do lodě a vzlétl směr kam sjem měl.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 4:03 pm

Loď
Asi jsi to neuhlídal,ale spolu s tebou se do tvé lodi dostala jedna holka,ve tvém věku...Všiml sis,jak byla krásná...Měla rudé oči,černé,dlouhé vlasy a postavu jak modelka...
Nemohlo ti ujít,že tě pořád sledovala...Byla jeden z těch dalších pěti...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 7:37 pm

13

Za letu jsem se na ní otočil. "Co tu děláš?" Ozval se temný a tichý hlas.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 7:45 pm

Shia
Co asi tak myslíš...Jsem tu na misi...
Řekla a bylo ti z toho jasný,že úplně "zlá" není...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 8:04 pm

13

Znovu jsem se otočil k "volantu" a dál už nemluvil.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 8:15 pm

Shia
Dál už jsi nic neslyšel...Cesta pomalu utíkala,až jsi doletěl na Ithor...Byla to zalesněná planeta...
Když jsi přistál,tak jste vyšli z lodi,tak k vám hned přiskočili dva jedi...Podle všeho to nebyli slaboši...Aktivovali meče...Oba byly zelené barvy...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 8:20 pm

13

Pomalu jsem vyšel a plášť mi zavál ve větru a já vyndal jeden světelný meč a zapnul ho. Poté jsem máchl levou rukou s úmyslem jednoho Jedi odhodit přímo do stromu.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 8:32 pm

Ithor
Shia aktivovala meč a ten jedi nebyl úplně zběhlý ve svém řemeslu,a tak jednoduše odhožení vykryl pomocí Síly...
Vrhl se proti tobě a zaútočil z leva zespodu směrem na bok...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 8:43 pm

13

Nebylo těžké to vykrýt, když jsem ho viděl a tak když jsem to vykryl tak v zápětí mi z levého rukávu, který směroval přímo na Jediovu hlavu vyjel druhý meč a já ho zapnul. Pokud neuhnul, což asi nedokázal tak má díru v hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 8:56 pm

Jedi
Nevěděl jsi proč,ale nějak se ten jedi dokázal zkroutit a uhl druhému meči...
vyskočil do vzduchu a sekl přímo proti tobě...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyTue Dec 22, 2009 9:01 pm

13

Cukl jsem s mečem v pravé ruce a bloknul útok a v zápětí cuknul s druhym mečem, který byl dafakto pod tim jedi takže jsem mu chtěl useknout nohu.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyWed Dec 23, 2009 11:36 am

Jedi
Skřížil svůj meč s tvým,kterým jsi chtěl useknout nohu...Měl jsi relativně prostor a šanci na úspěšný zásah...Ovšem musel jsi být rychlý a mít hodně štěstí...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyWed Dec 23, 2009 3:03 pm

13

Nevim jak dokázal, když jsem mu jeden meč bloknul, aby s nim dokázal ještě vybránit můj útok, ale budiž. Jakmileubránil můj meč tak jsem nečekal, obrátil jsem se kolem něj a ze zadu jsem mu chtěl skenout do zad.
Návrat nahoru Goto down
Checkman

Checkman


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 13. 12. 09

Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) EmptyWed Dec 23, 2009 10:18 pm

Jedi
Tohle určitě nečekal...Jeho bezvládné tělo se skácelo na zem...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Projev cti (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projev cti (Aspire)   Projev cti (Aspire) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Projev cti (Aspire)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Charakter - Aspire
» Charakter - Aspire
» Speciální útok - Aspire
» Narušení Síly... (Red, Aspire, Nawaki)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star Wars :: Hra :: Zrušeno / Dohráno-
Přejdi na: