Star Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Star Wars
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Charakter - Aspire

Goto down 
AutorZpráva
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 13. 12. 09

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire EmptyMon Dec 14, 2009 12:40 am

Jméno: James "13ka"

Rasa: Člověk

Věk: 17

Pohlaví: muž

Zaměření: Temný jedi

Povaha: Tichý, klidný a inteligentní

Zbraň: Dva červené meče.

Znalost síly: Odstrčení (Takové to odhození protivníka) a Přitáhnutí (Opak Odstrčení)

Speciální vybavení: Pouze dva meče

Dovednosti: Rychlé ruce a celkem dobrá ohebnost

Zajímavost: Nosí šedivo černé oblečení, plášť. Na hlavě nosí kapucu, přez kterou nejde vidět do tváře, ikdyž se tam svítí světlem, protože tám má řernou masku, ale to nikdo neví. Nikdo ho také nezná jménem jen pár lidí a všichni mu říkají 13ka, protože to je číslo, které má na obou mečích... Ani toho moc nenamluví a rovnou koná.

Životopis:
Jako mladý chlapec žil společně se svoji rodinou a se svym otcem trénoval boj s mečem. Jednoho dnes na jeho rodiny dům zaútočila skupinka lidí, která mu zabila ženu a dkyž to jeho otec uviděl tak vytasil meč a zapnul ho. Meč byl světle modrý z čehož jsem poznal, že můj otec je Jedi. Neubyla chvíle a ze skupinky lidí vyšel další chlápek s kapucou a vytáhl také meč. Avšak meč byl zelený a táta se viděsil, protože mu došlo, že je to jedi. Byla to velká bitva a skoro všichni zemřeli a nakonec jsme zbyl já, protože jsem byl schovaný pod postelí, táta, ten neznámý jedi a nějaký chlápek s blasterem. Táta nakonec podlehl a jedi odešel, rptoože ho zabil. Ve mně se najednou otevřela nenávist a přidal jsem se ke straně temnoty a už v kápi a černou amskou na obličeji, aby nikdo nevěděl kdo jsem, protože jsem byl podobný mému otci. Nyní se učim boj jako temný jedi.

Obrázek:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - Aspire
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - Nawaki
» Projev cti (Aspire)
» Charakter - Emperor
» Narušení Síly... (Red, Aspire, Nawaki)
» Charakter - Red

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star Wars :: Hra :: Zrušeno / Dohráno-
Přejdi na: